14.06.2018 | 08:46

 Активний та невгамовний педколектив ДНЗ «Василівський професійний ліцей» знов дивував   та радував наших дітлахів новою Квест-пригодою. За   чарівною картою п’ять команд , які складалися з учнів   перших-четвертих класів Василівської ЗОШ №1 та   Верхньокриничанського НВК, мандрували Голландією, Німеччиною, Україною, Італією та Сполученими Штатами Америки! У кожній «країні» на дітей чекали цікаві завдання, загадки, вікторини та активні ігри! А за виконане завдання – отримували бали у вигляді валюти кожної з представлених країн! Остання зупинка Квесту – «Острів веселунів», де малеча з задоволенням пострибала та потанцювала на веселій дискотеці!
             «Яка ж країна вам сподобалася більше?» - запитала директор ліцею Палига Олена Валеріївна! «УКРАЇНА!!!» - майже одноголосно вигукнули учасники квесту. Саме на зупинці «Україна» дітлахи самостійно працювали з тістом – розкачували його та ліпили українські вареники, а згодом із задоволенням скуштували цю смакоту! Так, у ігровій формі, діти «приміряли» на себе одну з затребуваних професій – кухар, яку можна опанувати саме у цьому навчальному закладі.
           Наостанок всі команди-учасниці отримали з чарівної скриньки пахучі фруктові пироги! А команда переможець – м‘яч, що стане у нагоді у літньому таборі Верхньокриничанської школи.
          Дякуємо керівництву, викладачам та майстрам виробничого навчання ДНЗ «Василівський професійний ліцей» за корисно та весело проведений час, своєчасне професійне орієнтування учнів молодшої школи і ,не в останню чергу, за виховання патріотизму у наших дітей! Бажаємо Вам таких же активних, умілих та креативних студентів, як ви самі!