13.01.2021 | 09:58

2020 рік став для багатьох роком-викликом! У зв’язку з карантинними обмеженнями більшість робочих процесів перемістилася в онлайн-площину. У тому числі, й проходження курсів, тренінгів, підвищення кваліфікації. набуття нових професійних знань. Вебінари, зумінари, скайп-зустрічі почали активно закріплюватися у нашому житті.

Особливості та переваги дистанційного навчання змогли оцінити й клієнти, які перебували на обліку у Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості. Із запровадженням карантину міжнародна платформа Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для зареєстрованих безробітних. 3800 безкоштовних курсів для людей, які втратили роботу внаслідок пандемії коронавірусу. Через міськрайонний центр зайнятості було отримано 107 заявок від клієнтів, які виявили бажання здобути додаткові знання та розвинути актуальні навички для успішного працевлаштування через ресурси платформи.

Як результат, успішно пройдені курси, отримані сертифікати та новий досвід. Клієнтка центру зайнятості пані Наталя поділилася своїми враженнями після проходження курсу «Improve Your English Communication Skills»: «Я викладач англійської мови за освітою, маю досвід у цій галузі, але мовні навички треба постійно вдосконалювати. Від фахівців центру зайнятості у період карантину дізналася про можливості міжнародної платформи. Вирішила-варто спробувати. Було цікаво, пізнавально. Результат-поглиблені знання, сертифікат міжнародної платформи, розширені варіанти подальшого працевлаштування».

Онлайн-освіта в усьому світі набирає обертів. Сьогодні є безліч курсів, навчальних каналів та вебінарів, і кожен може опанувати, практично, будь-яку навичку чи професію, і таким чином відкрити нові кордони на шляху до професійної самореалізації.