12.06.2018 | 14:49

Сьогодні в Запорізькому міському центрі зайнятості в межах декади зайнятості військовослужбовців відбувся ярмарок вакансій із представниками Центрального районного об’єднаного військового комісаріату та ТОВ «Рада 2007».

 Під час заходу шукачі роботи ознайомились із перевагами військової служби за контрактом для осіб рядового та офіцерського складу. Серед них: можливість вибору місця проходження військової служби та посади, стабільне щомісячне грошове забезпечення, правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей. Широкого обговорення під час заходу набули питання отримання майбутніми військовослужбовцями соціального пакету: медичного обслуговування, обов’язкового державного страхування, пільг та можливості безкоштовного навчання у військових вищих навчальних закладах.

Також в ході ярмарку безробітні громадяни дізнались про актуальні вакансії ТОВ «Рада 2007»: газорізальник, електрогазозварник, підсобний робітник. Також докладно обговорились умови та оплата праці. Представник підприємства надав вичерпні відповіді на запитання шукачів роботи.

Таким чином шукачі роботи мали змогу обрати підходящі вакансії, а роботодавці неопосередковано полікуватись із претендентами на вакантні посади, дізнались про професійні якості більшості запрошених безробітних.