оп
15.05.2019 | 14:53

З березня 2019 року в Запорізькій області розпочалася реалізація заходів Проекту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» ("Бізнес-платформа"). Проект втілюється відповідно до Угоди між Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України, Запорізька обласна державна адміністрація та Аналітичний центр "СВ-Платформа". Фінансування проектних заходів здійснюється за рахунок гранту World Bank Ukraine.

Токмацька міськрайонна філія Запорізького обласного центру зайнятості прийняла актину участь у проведенні заходів із професійної орієнтації та бізнес-планування. Під час короткотривалих майстер-класів, безробітні дізналися про окремі питання професійної орієнтації та питань започаткування власного бізнесу, особливо в сільській місцевості.

І саме на цьому тижні, з 13 по 17 травня, ветерани АТО, члени їх сімей, внутрішньо переміщені особи, люди з інвалідністю, батьки, що мають дітей до 6 років, молоді люди, які шукають своє перше робоче місце або з інших причин не можуть на рівних конкурувати на ринку праці, беруть участь у п'ятиденному інтенсиві, завдяки якому мають можливість поглинути в питання щодо складання плану самостійного пошуку роботи, створення резюме та мотиваційного листа, дізнаються про те, де можна шукати роботу, мають можливість розібратися в професіях, які є затребуваними на ринку праці, та дізнатися про багато інших питань, які підвищать їх конкурентну спроможність на ринку праці.