25.06.2020 | 13:44

Після реформи житлово – комунального господарства мешканці житлових будинків отримали змогу обирати бажану форму управління спільним майном. Створюється багато різних ОСББ, товариств які займають свою нішу на ринку праці. Де ж отримати допомогу в перші місяці роботи, де знайти кваліфіковані кадри? Як завжди на допомогу приходить державна служба зайнятості.
Так, 03 грудня 2019 року засновано ТОВ «Енсервіс плюс», директором якого стала Савенок Ганна Сергіївна. Організація надає послуги з комплексного обслуговування об’єктів. Станом на 01 червня 2020 року середньооблікова чисельність штатних працівників становить 8 осіб, з них – 5 були працевлаштовані за сприянням Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості. ТОВ «Енсервіс плюс» скористалось можливістю отримати за трьох найманих працівників компенсацію єдиного соціального внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.
Менеджером з персоналу ТОВ «Енсервіс плюс» стала Бейнер Олена, яка з 2009 року була без роботи, а головним інженером – Холод Віктор, який не один раз перебував на обліку в службі зайнятості та з 2016 року не міг підібрати собі бажану роботу.
«Ми активна і динамічна компанія, ми стрімко розвиваємось, орієнтуємось на найвищі стандарти надання послуг нашим клієнтам, ми відкриті до співпраці. За допомогою суттєвої підтримки від служби зайнятості на початку нашої діяльності ми досить вдало розпочали свій трудовий шлях. Тому, і в подальшому сподіваємось на плідну співпрацю зі службою зайнятості»,-зазначає директор ТОВ «Енсервіс плюс» Ганна Савенок.