24.06.2020 | 14:39

Фахівці Південного відділу сприяння зайнятості Запорізького міського центру зайнятості провели черговий інформаційний вебінар. Завідувач сектору активної підтримки безробітних Ірина Коптєва ознайомила учасників відеоконференції, з законодавством та послугами служби зайнятості. Вона розповіла про роботу офіційного сайту Державної служби зайнятості, Освітнього порталу Державної служби зайнятості, «Платформи профорієнтації та розвитку кар'єри», платформи «Моя професія: консультаційна мережа» , які дозволяють шукачам роботи не тільки комунікувати з службою зайнятості, а й дистанційно підвищити чи набути нових компетенцій. Проінформувала учасників вебінару про можливість онлайн - навчання на освітній платформі Coursera та запросила до реєстрації.

Також було презентовано «Електронний кабінет шукача роботи», який дозволяє створити власне резюме, знайти підходящу роботу, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи, переглянути відповідну чинну законодавчу базу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

«Служба зайнятості має найбільшу базу даних вакансій по всій Україні, перевагами якої є те, що всі вакансії перевірені, актуальні та передбачають офіційне працевлаштування», – зазначила завідувач сектору Ірина Коптєва. Наприкінці заходу учасники вебінару отримали відповіді на питання, які їх цікавили.