14.01.2020 | 11:25

Питання массового вивільнення завжди постає серйозною проблемою для роботодавців і працівників. Важливо у даній ситуації оперативно та невідкладно провести роз’яснювальну роботу серед працівників, які підпадають під вивільнення, надати необхідну допомогу та консультації.

Саме з метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості трудового колективу у ситуації запланованого массового вивільнення, 13 січня начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Дяченко та завідувач юридичного сектору Оксана Литвиненко Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості провели інформаційну зустріч для вивільнюваних працівників, які наразі працюють у КЗ «Мелітопольський дитячий санаторій».

Фахівці ознайомили присутніх з тенденціями на ринку праці міста та  району, надали інформацію про послуги, моральну та матеріальну підтримку, які надає служба зайнятості, пов’язані з соціальним захистом осіб, що втратили роботу; порядок реєстрації, перелік необхідних документів, розмір допомоги по безробіттю та строки її виплати, права та обов’язки зареєстрованих безробітних. Крім того, акцентували увагу присутніх на можливості отримання нової професії в ЦПТО служби зайнятості, сприянні у започаткуванні власної справи, про участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, про заходи, які проводить служба зайнятості для безробітних, а також про можливості вже зараз ознайомитися з освітніми тенденціями, «відвідавши» Освітній портал служби зайнятості.

Учасники зустрічі уважно прослухали інформацію, озвучили питання та мали змогу отримати компетентні відповіді.