оп
12.06.2019 | 13:12

Жінка – не тільки берегиня роду, а й успішний працівник, підприємець, вчитель, правоохоронець та рятувальник. Саме під таким гаслом у Приазовській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості 11 червня 2019 року продовжив свою роботу клуб «Я – успішна жінка» для безробітних жінок на тему: "Я, родина та робота".

До участі у Клубі долучилася ТетянаПавлова, завідувач сектору у справах сім’ї та дітей УСЗН Приазовської РДА, яка надала інформацію про насильство щодо жінок, яке є нагальною проблемою сьогодення. Вона поділилася знаннями щодо прийомів психологічного захисту від насилля, правилами запобіганню його проявам в родині. Тетяна Федорівна наголосила, що в Україні діє Закон “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, що передбачає низку послуг та сервісів, які може отримати людина, що зазнала домашнього насильства, та гарантує невідворотність покарання для кривдника. Усі задіяні служби із попередження та протидії насильства координують свою роботу між собою для того, щоб надати оперативну допомогу тим, хто її потребує.
Всі учасники заходу мали змогу поділитися досвідом, обговорити складнощі при поєднанні домашніх та професійних турбот, здоров’ я жінки, виховання дітей, навчилися правильно спілкуватися з оточуючими без насильства та конфліктів.