оп
15.04.2019 | 11:10

12 квітня для діток, які навчаються та перебувають у Новомиколаївській загальноосвітній школі-інтернат I-II ст., організовано День профорієнтації від Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості.

КЗ "Новомиколаївська школа-інтернат І-ІІ ступенів" ЗОР знаходиться в центрі мальовничого села Новомиколаївка Мелітопольського району. У навчальному закладі виховуються діти з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних, малозабезпечених сімей. Адміністрація та колектив школи докладають максимум зусиль, аби діти отримували освітні та реабілітаційні послуги на належному рівні.

Напередодні Дня народження школи-інтернату, який припадає на 24 квітня, провідний фахівець з профорієнтації міськрайонного центру зайнятості Олена Філобок провела для хлопців та дівчаток 8-9 класів профорієнтаційну подорож у світ професійних мрій. Із захопленням діти розгадували тематичні ребуси, складали пазли професій, демонстрували свої пізнання професійного світу, виконували цікаві вправи та заряджалися гарним настроєм.

Профорієнтаційні зустрічі допомагають діткам розібратися у своїх нахилах, уподобаннях, виявити сильні сторони та максимально їх розвивати. Центр зайнятості вдячний навчальному закладу за підтримку під час проведення заходу, а діткам – за активність та «вогники» в очах!