13.03.2019 | 14:07

Динаміка суспільного життя задає систему професійних вимог до людини, яка знаходиться в активному пошукі роботи. Професія виступає одночасно, як джерелом суспільного розвитку так і найважливішим засобомотримання винагороди, де   повною  мірою розкриваються здібності особистості та досягнення кар’єрного результату.

 Саме з   метою  формування   алгоритму дій в побудові кар’єри,  який  дозволить кожному безробітному  рости в професійному плані, бути більш цінним працівником на ринку праці, більше заробляти, досягати бажаних результатів в процесі трудової діяльності  Приморською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості 12 березня 2019 року був проведений Тренінг «Побудова кар’єри».

Учасниками тренінгу були люди різних спеціальностей, які разом з начальником відділу активної підтримки безробітних Світланою Макушенко створювали та аналізували план «Побудови кар’єри», за допомогою життєвих прикладів розглядали «Правила кар’єрного  успіху» та поетапно  виявляли причини професійного вигорання, які впливають на   працевлаштування безробітних. Виконували вправи: «Види кар’єри», «Формування кар’єрної мети», побудови логічного ланцюжка «Кроки в пошуку роботи»,  які допомогли розібратися як треба активізувати свої внутрішні можливості для впевненості в собі та досягненні поставлених цілей.

Тренінг  спонукав всіх присутніх  переглянути своє ставлення до себе.  Учасники дійшли висновку , що кожен може     пізнати себе, свої сильні та слабкі сторони, свої основні якості та переваги, а також сформувати план «Успіху кар’єри», щоб досягти професійної мети.