оп
11.02.2019 | 10:22

У 2018 року в Мелітополі відбулася знакова не тільки для міста Мелітополя, але й для всієї Запорізької області, подія – інвестор компанії «Турбоком» презентував відкриття нового машинобудівного виробництва «ЕкоПромЛіт». Це перше ливарне виробництво в регіоні, що використовує в своєму циклі екологічно чисті технології по моделях, що газифікуються. На даний час в розвинених країнах цим методом проводиться до 30% лиття.

Побачити виробництво на власні очі, поспілкуватися з директором та окреслити шляхи співпраці щодо допомоги у закритті відкритих вакансій кваліфікованими кадрами стало можливим 8 лютого. Директор Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Олександр Темних та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Дяченко зустрілися з директором ДК «Турбоком» Володимиром Овчаренком.

Керівник ознайомив гостей з виробництвом, провів по цехах та надав детальну інформацію щодо роботи підприємства.

«Потужність підприємства - 1200 тонн лиття на рік. Основна продукція - корпусні деталі для турбокомпресорів. Їх, в першу чергу, поставляють на «Турбоком». Підприємство також розглядає перспективу роботи на виконання сторонніх замовлень. В тому числі, планується вихід на Європейський ринок», – підкреслив керівник.

Олександр Дмитрович ознайомив директора підприємства з послугами служби зайнятості, можливостями сектора рекрутингу, підтвердженням неформального навчання, ЄСВ та іншими новітніми ресурсами. Зустріч видалася продуктивною та насиченою на обмін корисною інформацією для подальшої співпраці.