16.07.2020 | 10:56

Корективи, які вніс карантин, зачепили як роботодавців, так і шукачів роботи. Звичайно, ситуація вимагала реакції: зміни видів діяльності, графіків роботи, професійних сфер з урахуванням усіх норм і правил задля збереження здоров'я.

Наразі ми поступово проходимо стадії адаптивного карантину. Отже і працедавці починають аналізувати кадровий склад, виділяти вакансії, які потребують спеціалістів вже зараз.

Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості оперативно реагує на запити роботодавців і сприяє в укомплектуванні вакансій. Так, у період карантину до центру зайнятості звернувся пане Руслан. За фахом – інженер-механік сільськогосподарського напрямку. У зв’язку із закінченням строку дії трудового договору опинився у ситуації пошуку роботи. При звернення до центру зайнятості отримав від реєстратора актуальну пропозицію на посаду «менеджера з постачання» на ТОВ «Агролідер-2017».

Зацікавлений у вакансії, хлопець відвідав співбесіду. Руслан зміг продемонструвати свої знання, уміння, навички, а головне – бажання працювати на цій посаді. І як результат – працевлаштування.

Керівник відділу кадрів, пані Наталя, відзначає завзятість, швидке засвоєння нового матеріалу, комунікабельність та активність Руслана. «Ми раді, що змогли знайти гарного співробітника, і вакансія, яку ми надали до центру зайнятості, була швидко опрацьована», - відзначає пані Наталя.

Фахівці центру зайнятості продовжують сприяти як роботодавцям, у підборі працівників, так і шукачам роботи, у підборі робочого місця. Спільні активні зусилля всіх зацікавлених сторін обов’язково дадуть відповідний результат.