15.05.2024 | 14:13

 Служба зайнятості одним зі своїх пріоритетних завдань ставить сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб.

Індивідуальний підхід до кожного, оперативність у підборі постійної або тимчасової зайнятості переселенцям, які бажають закріпитися на новому місці проживання, – це  нагальні питання, які вирішують щодня фахівці Вільнянського відділу Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості.

Війна принесла багато лиха українцям, змусила залишати рідні оселі, щоб вберегтися від агресії. Олена Солов’янова, переселенка з міста Соледар,  довго не хотіла виїздити з рідного міста, але коли сім’я залишилася без даху над головою, була вимушена погодитися на евакуацію. Волонтери вивезли родину з палаючого міста і сім'я оселилася на території Петро-Михайловської громади. Чоловік не довго залишався з дружиною, згодом пішов до лав Збройних Сил України захищати свою Батьківщину. А Олена зіткнулася з рядом труднощів, з якими часто стикаються ВПО: важка адаптація та пристосування на новому місці проживання, встановлення нових соціальних зв’язків, забезпечення можливості задовольняти свої потреби.

Жінка звернулася до Вільнянського відділу за допомогою у працевлаштуванні. За її словами, вона була готова приступити до будь-якої роботи. В центрі зайнятості підтримали Олену, в першу чергу інформаційно, надали консультаційні послуги, а головне – допомогу у тимчасовому працевлаштуванні. Безробітній запропонували взяти участь в суспільно-корисних роботах на території громади.

«Працюючи в новому колективі, я знайшла багато друзів серед колег, які допомагають не лише по роботі, а й підтримують доброю порадою та усмішкою», –  розповіла  Олена Солов’янова.

 Фахівці служби зайнятості прикладають максимум зусиль, щоб допомогти людям у складній життєвій ситуації, знову повірити у свої сили, адаптуватися на новому місці та знайти стабільну роботу.

Про послуги служби зайнятості переселенцям можна дізнатися на нашому сайті.

Якщо у Вас є питання щодо зайнятості, звертайтесь до найближчого до центру зайнятості.

У разі необхідності телефонуйте до «Сontact - центру» Запорізького обласного центру зайнятості 0 800 33 67 28 або пишіть у наш Телеграм.