22.09.2021 | 11:36

21 вересня 2021 року фахівець профорієнтації Токмацької міськрайонної філії Запорізького ОЦЗ Ганна Савченко спільно з начальником відділу «Токмацьке бюро правової допомоги» Анастасією Антипенко провели профорієнтаційний захід для неповнолітніх суб’єктів пробації.

Метою заходу було допомогти молоді з вибором професії та пояснити, яку відповідальність вони несуть за свої вчинки. Ганна Савченко особливу увагу приділила помилкам, які допускають підлітки при виборі майбутнього шляху, та зауважила, що потрібно враховувати не лише бажання і свої можливості, а також потребу на ринку праці в Україні. Завдяки профорієнтаційній роботі, неповнолітні підходять до вибору спеціальності самостійно, уже з урахуванням своїх особливостей, з новими навичками й інтересом до навчання. Такі заходи формують психологічну та соціальну готовність осіб, що відбувають випробний термін, сприяють успішній адаптації в суспільстві та соціальної захищеності.

Зустріч  пройшла у форматі діалогу, охочі упевнилися, що звернувшись до центру зайнятості, вони можуть розраховувати на дієву допомогу.