Кар'єра має на увазі наше просування по сходинках майстерності. Еволюцією кар'єри є ваша справа. На цьому етапі Ви - майстер. Справа - це Ваше покликання, можна навіть сказати Ваша місія на Землі. І тоді Ви виростаєте із замкнутого кола організацій і стаєте в професійному світі Особистістю з великої літери (так про Вас будуть думати і говорити інші люди). У кожній професії є такі люди. Найчастіше їх досить-таки небагато.

Ось невеличкі секрети, дотримуючись яких можна вирватися із замкнутого кола під назвою робота, побудувати кар'єру і реалізувати себе у своїй справі.    

Перше правило: кожен день ставте соб іпитання, чому я можу навчитися сьогодні?

Друге правило: що я можу зробити сьогодні для інших людей? Чим я можу з ними поділитися? Це можуть бути і Ваші знання, і просто той внутрішній емоційний настрій, який є у Вас.

Третє правило: як я можу проявити творчість сьогодні? Будь-яка творчість передбачає вихід за якісь рамки, шаблони, стереотипии мислення. Через енергію творчості ми маємо можливість бути в роботі, в рамках організації і в той же час не зливатися з системою і з тим положенням «гвинтика» у величезному механізмі, яке так старанно нав'язується сучасним світом бізнесу. А найголовніше, що коли творчість стане невід'ємною частиною Вас – життєвий простір навколо почне перетворюватися, і не тільки на роботі.

Четверте правило: вчитися бачити можливості в кожній справі, задачі, проблемі з якою Ви стикаєтеся вже сьогодні. Таким чином, формується позитивна звичка, навичка, яку можна буде перенести з часом і в інші сфери життя. Це одна з якостей, що відрізняє успішних людей в будь-якій справі. Там, де інші бачать безвихідь, Ви можете бачити як відкриваються двері!
         П'яте правило: скоротіть, а ще краще взагалі виключіть даремні розмови. Розмови про невдачі, про проблеми, катаклізми і всі розмови, що передають негативну інформацію. Адже вони мають властивість впливати на нас, наше мислення і, як прямий наслідок, наші життєві результати. Пам'ятайте закон тяжіння – подібне притягує подібне. Перебування в негативному полі інформації робить Вас її носієм. А чи потрібно це Вам?
         Шосте правило: подяка. Знайдіть час для того, щоб в кінці робочого дня подякувати, винагородити себе за свої досягнення, нехай навіть вони не настільки масштабні як хотілося б. Визначте для себе чітко - що стало для Вас результатом сьогоднішнього дня? Може бути одне, а може й кілька досягнень. Вчіться бачити свої досягнення - винагородити себе в кінці дня – це може бути морозиво, похід на масаж, заняття йогою, покупка цікавої книги, зустріч з друзями, похід в кіно і т.д.
         І останнє, найголовніше сьоме правило - сидіти, міркувати - це, поза сумнівами, дуже добре, але ще краще ДІЯТИ. При чому за відомим всім Вам принципом - ТУТ І ЗАРАЗ!