Сучасні професії не обмежуються  адвокатами, лікарями, вчителями, економістами, менеджерами.  Існує багато професій, про які мало хто знає. Сьогодні ми поділимось дійсно цікавими та актуальними  професіями, які приносять не тільки позитивні емоції, а й солідну  заробітну плату.

Аналітик операційних досліджень

Аналітики з операційних досліджень – це фахівці що працюють з задачами високого рівня. Вони  використовують передові методи, такі як оптимізація, аналіз даних, статистичний аналіз та математичне моделювання.  Розробка аналітичних рішень допомагає організаціям працювати ефективніше та економічніше.

Адміністратор бази даних

Адміністратор бази даних (DBA) – працівник, що створює базу даних відповідно до потреб компанії та забезпечує ефективну роботу. За необхідністю адміністратор допрацьовує, модернізує та тестує модифікації  баз даних.

Флеботоміст

Мало хто, мабуть знає термін «флеботоміст». Це медичний  працівник, що займається забором крові. Що входить  до обов’язків флеботоміста? Він бере кров, підтверджує особу пацієнта або донора крові, позначає кров і вносить інформацію в базу даних. Крім  цієї  процедури, лікар повинен збирати та обслуговувати обладнання, щоб  запобігти  зараженню.

Генетичний консультант.

Уявіть  на хвилинку, що викладач біології працює разом з терапевтом. Так ви  матимете змогу уявити, що з себе представляє професія генетичного  консультанта. Чим займається  генетичний  консультант? Він досліджує генеалогічне дерево пацієнта, щоб  виділити  будь - який  потенційний ризик для здоров’я. Наприклад, людина з сімейною історією раку може зустрітися з генетичним  консультантом, щоб визначити ризик отримання подібного діагнозу  у наступному поколінні.

Встановлювач сонячних панелей

Встановлювачі  сонячних панелей монтують, впроваджують та підтримують нормальну роботу сонячних панелей. Батареї перетворюють промені сонця в енергію, тому встановлюються на дахах будинків та інших будівлях.

Технік вітрогенераторів (вітряків)

Техніки вітряних турбін (також відомі як вітрові техніки) – професіонали, які відповідають за огляд та обслуговування вітряних турбін. Це  означає, що більшу  частину робочого дня вони проводять високо в турбіні, виконуючи технічне обслуговування або усуваючи несправності в електричних, механічних і гідравлічних компонентах  турбіни.

Отже, сучасні професії не обмежуються базовим «комплектом» юристів, перекладачів та майстрів манікюру або зовсім надзвичайними спеціальностями по типу тестувальника  водних  атракціонів. Вивчення  сьогоднішнього ринку зайнятості допоможе  розширити уявлення  про світ та ефективно  планувати професійне  майбутнє.

Бажаємо  вам успіхів!