В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?, яка здійснюється за ініціативи Олена Зеленська, міжнародними експертами Israel Trauma Coalition та громадською організацією Безбар'єрність, у травні 2023 року проводилось навчання з основ психологічної підтримки для працівників центрів зайнятості – психологів та кар’єрних радників.

Тренінг був спрямований на опанування слухачами базових навичок самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях. У рамках курсу вже підготовлено 56 працівників центрів зайнятості. Тренінг є масштабованим, завдяки цьому фахівці служби мають змогу передавати отримані знання своїм колегам.

Державна служба зайнятості висловлює щиру подяку організаторам та партнерам цього навчання. Служба завжди налаштована на подальше співробітництво в цьому напрямку!

Детальніше тут https://is.gd/2e7WBK

Довідково: Навчання організоване громадською організацією Безбар'єрність та Israel Trauma Coalition у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як?, яка проводиться за ініціативи Олена Зеленська за домовленостей з першою леді Ізраїлю Міхаль Герцог.

Супровід розробки та впровадження програми забезпечує Координаційний центр з психічного здоров'я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ. Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада Кабінету Міністрів України.

 

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на телеграм каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia