Вже третя група спеціалізованих кар’єрних радників з Державна служба зайнятості розпочала навчання по роботі з ветеранами, ветеранками та членами їхніх родин.

Цього разу приїхали фахівці з Запорізької, Чернігівської, Чернівецької, Херсонської Житомирської, Івано-Франківської областей.

До речі, в нещодавно оприлюдненому дослідженні (https://veteranfund.com.ua/analitics/needs-of-veterans-2023/) про потреби ветеранів, на питання «З якими проблемами зіткнуться ветерани, які повернуться з російсько-української війни?», 77,5% респондентів вказали «відсутність роботи».

Саме тому, спеціалізовані кар’єрні радники із Центрів зайнятості стануть одними із тих, хто підтримуватиме ветеранів та ветеранок як у пошуку роботи, так і започаткуванні власного бізнесу.

Тож, продовжуємо вчити, надихати і мотивувати фахівців цієї сфери на ефективність та результат.

Нагадаємо, що до травня 2024 року, через тренінговий центр #простір_можливостей мають пройти навчання 1000 спеціалізованих кар’єрних радників Державної служби зайнятості.

 

 

 

 

 

 

Проєкт провадиться у партнерстві з Проєкт USAID "Економічна підтримка України"

Тренінговий центр працює завдяки підтримці Міжнародний фонд "Відродження"

 

 

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на телеграм каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia