Задля укомплектування вакантних місць пропонуємо вашій увазі професійно-кваліфікаційний склад безробітних з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні, за квітень 2024 року.

16.04.2024

Задля укомплектування вакантних місць пропонуємо вашій увазі професійно-кваліфікаційний склад безробітних з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні, за травень 2023 року.

11.05.2023

Вам потрібні кваліфіковані працівники?

11.05.2023

Вам потрібні кваліфіковані працівники? На Вашому підприємстві є вільні робочі місця? Бракує фахівців робітничих професій?

16.04.2024

Ви наймаєте на роботу працівників і вагаєтесь, на яких умовах вони будуть працювати, – зважте всі «за» і «проти» та прийміть правильне рішення.

Укладання легального трудового договору для роботодавця – це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Які існують переваги для роботодавців від використання легальної праці:

11.05.2023

У вас є потреба в кадрах, ви маєте намір оперативно укомплектувати вільні робочі місця? Однією з важливих складових успішного заповнення роботодавцем вільних робочих місць, вакантних посад кваліфікованими кадрами є подання  до державної служби зайнятості форми звітності №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», незалежно від місцезнаходження роботодавця, у т.ч. й (засобами електронного зв’язку) через електронний кабінет роботодавця.

11.04.2023