Ви написали резюме і здається, що воно – ідеальне і про супровідний лист не забули. Але телефон чомусь мовчить, і на співбесіду ніхто не запрошує. Чому так відбувається?

 

 Не формат. Перевірте, чи немає у вашому резюме зайвих графічних елементів, надто яскравого тексту, недоречних фото.

 

Помилки. Перш ніж натиснути кнопку «надіслати», уважно перечитайте текст. Чи немає там орфографічних чи граматичних помилок?

 

Відсутність необхідних навичок. Роботодавці шукають тих, хто має потрібні для вакансії скіли. Подумайте, що ще ви вмієте та можете робити, і додайте це до резюме.

 

 У вас немає «родзинки». На одну й ту ж вакансію можуть відгукнутися сотні людей. Спробуйте проявити креативність і вказати в резюме те, що відрізнятиме вас від інших.

 

 Бракує персоналізації. Відгукуватися на позицію офіс-менеджера, секретаря, бухгалтера та продавця з одним і тим же резюме – не дуже вдалий підхід. Уважно перечитайте вимоги до вакансії та адаптуйте свій досвід.

 

 Профіль у соцмережах. З великою ймовірністю, роботодавець шукатиме вас у фейсбуці чи інстаграмі. Заздалегідь перевірте свої сторінки на предмет зайвих та провокативних публікацій.

 

 Виконуйте інструкції. Часто у вакансії вказано конкретні пункти: зробити тестове завдання, зателефонувати, заповнити певну форму – будьте уважними і не пропускайте важливе.

 

Просто невдача. Серед багатьох претендентів хороші кандидати можуть просто загубитися. Іноді не зайвим буде надіслати резюме повторно чи зателефонувати в компанію.

 

Виправляйте помилки і продовжуйте пошуки! І ваш роботодавець неодмінно знайдеться