18.12.2017 | 00:00

З метою налагодження ефективної взаємодії з об’єднаними територіальними громадами проходять зустрічі керівництва центру зайнятості з головами громад.

Так, 14.12.2017 директор Вільнянсько районного центру зайнятості Людмила Величко відвідала Павлівську ОТГ та зустрілась з її головою - Анатолієм Клименком.

15.12.2017 року директор Вільнянського районного центру зайнятості Людмила Величко разом з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Оксаною Кириченко зустрілися з робочим візитом з головою Петро-Михайлівської ОТГ Олександром Маликом.

В ході зустрічей обговорювалась низка актуальних питань щодоперспективи взаємодії та впровадження інтегрованої моделі соціального захисту населення на рівні об’єднаних територіальних громад. Зокрема, актуальні кадрові потреби виконавчого комітету ОТГ, питання організації громадських робіт, їх фінансування на 2018 рік, розширення видів громадських робіт у напрямку надання допомоги демобілізованим учасникам АТО, сім’ям загиблих учасників АТО та людям з інвалідністю. Також приділили увагу організаційним моментам щодо забезпечення віддалених робочих місць для фахівців соціальних служб технічними можливостями для застосування сучасних інформаційних технологій при наданні послуг.

Керівник Вільнянського РЦЗ висловила готовність служби зайнятості до всебічної співпраці з членами громади при наданні послуг роботодавцям та населенню, направлених на скорочення безробіття, підтримку малого підприємництва в сільській місцевості та сприяння легалізації зайнятості.

Першочерговими задачами при налагодженні ефективної взаємодії з об’єднаними територіальними громадами є:

• наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до людей сільської місцевості та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці;

• спрощення комунікації між шукачами роботи та працедавцями;

• підвищення довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості до служби зайнятості, як до дієвого соціально-економічного інструменту в процесі покращення спільного добробуту.

Налагодження ефективної взаємодії з об’єднаними територіальними громадами дозволить наблизити послуги служби зайнятості безпосередньо до людей сільської місцевості, які, зазвичай, є пасивнішими на ринку праці, спростити їх комунікацію з роботодавцями та підвищити довіру клієнтів, соціальних партнерів та громадськості до служби зайнятості, як до дієвого соціально-економічного інструменту для покращення спільного добробуту.