Сьогодні ми розповімо про сучасні і цікаві професії, в яких вам не обійтися без знання англійської мови.
Програмісти, тестувальники (IT-сфера)
Скажімо прямо: в IT-сфері без знання англійської робити нічого. Сувора правда життя: не володіючи мовою фахівці цієї галузі не зможуть працювати навіть у вітчизняних компаніях, що тут говорити про міжнародні корпорації. По-перше, створення сайту або його тестування передбачає тісну роботу з англійською (починаючи віднайпростіших назв квітів і форм до складних термінів). По-друге, технічне завдання (ТЗ) часто пишеться саме на англійській.
Журналісти, кореспонденти
Надзвичайно цікаві професії, які подарують вам позитивні емоцій, закордонні поїздки, високу зарплату і популярність. На відміну від копірайтерів-рерайтерів, талановиті журналісти та кореспонденти часто з'являються на публіці і мають авторські права на свої статті. Притому вам необов'язково писати їх на англійській мові. Досить знати її, щоб в закордонному відрядженні зуміти поспілкуватися з місцевими жителями, дізнатися від них останні новини. Хороша розмовна англійська дозволить вам отримати максимум відвідрядження і написати прекрасну статтю.
Менеджери проектів
Досить нова професія, затребувана і престижна. Для чого потрібно знання англійської? Менеджер повинен поспілкуватися з замовником, зібрати команду професіоналів для виконання певної роботи (наприклад, створення сайту, розробки продукту і т.п.), потім здати готовий проект і відзвітувати перед клієнтом. Як правило, такі посади формуються у великих фірмах, щопрацюють на іноземних клієнтів. Професія дуже цікава і високоо плачувана, але вимагає вільного володіння англійською.
Менеджери в готельному бізнесі.
Знання іноземних мов тут обов’язкове. Найвідоміші готелі завжди вказують знання кількох мов у вимогах до потенційних співробітників, проте на початку можна знати лише англійську, але на високому рівні. Ця професія дасть тобі можливість побувати і попрацювати в різних куточках світу, а також познайомитися з цікавими людьми.
Маркетологи
У нашій країні маркетолог - фахівець широкого профілю. Він аналізує ситуацію на ринку, розробляє нові продукти, вивчає цільову аудиторію, проводить опитування, керує рекламною кампанією, займається PR і т.п. Часто на маркетолога звалюють функції ще 3-4 суміжних професій, так що англійська буде зовсім не зайвою. По-перше, майже вся література з маркетингу друкується англійською мовою, а поки виходить переклад, посібники стають неактуальними. По-друге, ви зможете вивчати і успішно застосовувати досвід зарубіжних компаній
Підприємці / директора компаній
Всесвітні процеси інтеграції та глобалізації призводять до того, що бізнес не обмежується одним містом, регіоном і навіть країною. Все частіше підприємці звертаються до закордонних виробників, популярнізакупівлі товару в Китаї і Європі. Можна, звичайно, доручити це менеджеру по роботі з постачальниками, але подібні питання краще вирішувати самостійно. Ви зацікавлені в мінімальній цін ізакупівлі, так як це ваш бізнес, тому зможете розробити взаємовигідні умови контракту. Однак навіть якщо ціфункції взяв на себе ваш підлеглий, рано чипізно вам стане в нагоді знання мови на ділових переговорах, зустрічах.
Юристи
Юристи можуть працювати і без знання англійської мови, але втрачають унікальні можливості. По-перше, ви не зможете реалізувати себе в області міжнародного права, а у юристів-міжнародників найвищі зарплати серед колег. По-друге, філії іноземних компаній вимагають не тільки знання законодавства, а й уміння грамотно перевести юридичні документи на англійську мову.
Менеджери в готельному бізнесі. Знання іноземних мов тут обов’язкове. Найвідоміші готелі завжди вказують знання кількох мов у вимогах до потенційних співробітників, проте на початку можна знати лише англійську, але на високому рівні. Ця професія дасть тобі можливість побувати і попрацювати в різних куточках світу, а також познайомитися з цікавими людьми.
Перекладачі-референти
Ми згодні, професія не нова, але сучасні умови життя вимагають нового підходу у роботі. Розвиток міжнародних комунікацій призвів до того, що «акули бізнесу» все частіше бувають за кордоном, налагоджують зв'язки з іноземними партнерами, на потенційному ринку збуту. Раніше людина, яка супроводжувала бізнесмена в закордонній поїздці, називалася просто перекладачем. Вона не булла зацікавлена у результаті переговорів. Сьогодні керівників великих компаній приваблює не тільки простий переклад, але і грамотна порада фахівця.
Підведемо підсумок. Роботодавці за інших рівних умов віддають перевагу кандидату на посаду, що знає англійську.Володіння іноземною мовою означає, що людина крім вищої освіти отримувала додаткові знання, прагнула бути «швидше, вище, сильніше». А цілеспрямовані люди – кращі працівники. Ми згодні, англійська не панацея від всіх бід і безробіття. Але, коли ви відкриті новим знанням, шанси зайняти високооплачувану престижну посаду набагато вище. Бажаємо отримати роботу вашої мрії!
Почніть вивчати англійську вже сьогодні, щоб бути впевненим в завтрашньому дні.
Бажаємо, Вам успіхів!