У сучасному суспільстві, як показує практика,  жінки   можуть бути успішними.  Вони, як і чоловіки, можуть  управляти людьми, будувати ділові відносини, справлятися зі стресом,   вирішувати проблеми та разом з цим піклуватися про сім 'ю, чоловіка і дітей.

Під час пошуку роботи потрібно поставити перед собою чіткі та досяжні цілі, сформулювати завдання, скласти план дій і безпосередньо дотримуватися їх.

Складаючи  резюме,  варто не  просто перераховувати колишні місця своєї роботи, а більш повно розкрити всі професійні якості, показати свої професійні навички і потенційні можливості. Потрібно змусити повірити роботодавця, що саме такого фахівця як Ви, він хоче бачити у себе в компанії.

 Розмістити своє резюме на сайті пошуку роботи – це великий шанс на успіх. Але зупинятися на цьому не потрібно – важливо зв’язуваться з роботодавцями безпосередньо. Телефонувати їм, заходити на корпоративні сайти.

Якщо роботодавець запросив Вас на співбесіду, то це можна розцінювати як невелику перемогу. Значить, Ваше резюме справило  враження – залишилося його посилити. Впевненість у собі (але без перебору) ще нікому не шкодила. Варто зосередитися на своїх сильних сторонах і правильно презентувати їх на співбесіді. Інколи на інтерв'ю працедавець намагається з'ясувати, чого ж ми не захочемо виконувати. Тут не варто губитися, а слід повідомити, що Ви здатні впоратися з багатьма завданнями.

 Потрібно пам’ятати, що роботодавець, в першу чергу, цінує в своїх співробітниках наполегливість, напористість, деяку агресивність, і, в той же час, точність і лаконічність у відповідях, пунктуальність та обов’язковість.

Жінки недооцінюють своїх здібностей швидко засвоювати нове. Наприклад, не треба відповідати роботодавцю, що ніколи не виконували подібного роду завдань. Можна відповідати в даному випадку наступне: «Я можу це зробити». Саме це «можу зробити» іноді куди важливіше дійсного досвіду. Тому жінкам просто необхідно перейняти цю рису.

Не потрібно боятися обговорювати питання, що стосуються зарплати, соціальних пільг і умов праці.

Жінки часом бояться просити взяти їх на випробувальний термін саме в ту організацію, де вони хотіли б працювати. Але під час випробувального терміну можна проявити себе, показати, на що Ви здатні.

Найчастіше після інтерв’ю, жінки чекають дзвінка від роботодавця, замість того, щоб самим проявити ініціативу. Просто зателефонуйте і поцікавтеся, яке рішення прийняв роботодавець. У разі відмови  ви зможете з'ясувати, на якій же підставі Вам  сказали "ні" та  врахувати свої промахи під  час наступного інтерв'ю, отже, у Вас буде більше шансів наступного разу.

Проте, пошук нового місця роботи - це стрес, до якого слід підготуватися. Можна використовувати мотиваційний та комунікативний тренінги, все це допоможе адаптуватися на ринку праці, зняти психологічну напруженість, підвищити емоційну стійкість, самооцінку. Рекомендується відвідувати семінари, професійні тренінги, виставки, конференції. На подібних заходах можна не тільки отримати додаткові знання, але й познайомитися з корисними людьми. Отже – попереду тільки успіх!