Вбудована мініатюра для Гранти для ВПО: будувати своє життя заново

У цьому матеріалі – досвід у пошуку роботи, опанування нових професій та відкриття власної справи; а також поради фахівців, як упоратись із новими викликами. Дивіться – за посиланням.

31.05.2024
Вбудована мініатюра для Служба зайнятості працевлаштовує до сил оборони

Коментар директорки Державного центру зайнятості Юлії Жовтяк.

23.05.2024
Вбудована мініатюра для На часі - В “Незламному хабі” організували “Ярмарок вакансій” для ВПО

В “Незламному хабі” організували “Ярмарок вакансій” для внутрішньо переміщених осіб. Запоріжжя - в п'ятірці міст за кількістю вимушених переселенців- 159 тисяч осіб і більше половини з них  - працездатного віку. Щоб допомогти  працевлаштуватися, Рада з питань ВПО обласної військової адміністрації влаштувала ярмарок вакансій. На захід запросили понад 11 представників роботодавців, які пропонували зокрема робітничі професії, у силових структурах та ті, що зараз найпопулярніші. В яких сферах є робота в Запоріжжі - дивіться в сюжеті МТМ.

08.04.2024
Вбудована мініатюра для Рада. Події.Тенденції ринку праці в Україні

Ситуацію на ринку праці України коментує в.о. директора Департаменту реалізації політики зайнятості ДЦЗ Олени Мельник.

08.04.2024
Вбудована мініатюра для В “Незламному хабі” організували “Ярмарок вакансій” для внутрішньо переміщених осіб

В “Незламному хабі” організували “Ярмарок вакансій” для внутрішньо переміщених осіб. Запоріжжя - в п'ятірці міст за кількістю вимушених переселенців- 159 тисяч осіб і більше половини з них  - працездатного віку. Щоб допомогти  працевлаштуватися, Рада з питань ВПО обласної військової адміністрації влаштувала ярмарок вакансій. На захід запросили понад 11 представників роботодавців, які пропонували зокрема робітничі професії, у силових структурах та ті, що зараз найпопулярніші.

08.03.2024
Вбудована мініатюра для У Запоріжжі відбувся  Ярмарок вакансій

У Запоріжжі відбувся другий ярмарок вакансій. До Запорізького центру зайнятості запросили представників 14-ти суб’єктів господарювання.

Це переважно приватні підприємства, які пропонують шукачам роботи цілу низку актуальних вакансій. На роботу запрошують як жителів міста, так і вимушено переміщених осіб.

14.02.2024