Вбудована мініатюра для Ваучер на навчання Хто може безкоштовно підвищити кваліфікацію

Ваучер на навчання Хто може безкоштовно підвищити кваліфікацію

04.05.2023
Вбудована мініатюра для Знайти роботу під час війни

За час великої війни ринок праці зазнав суттєвих змін. В "Акцентах" говорили із директоркою Запорізького обласного центру зайнятості Іриною Дуднік про ситуацію з безробіттям, вакансії та пропозиції з перенавчання. Також дізналися як стимулюють роботодаців брати на роботу, зокрема, внутрішніх переселенців та як отримати гранти на власну справу.

24.04.2023
Вбудована мініатюра для На часі - Робота в Запоріжжі. Хто зараз потрібен.

Телеканал МТМ Запоріжжя. програма "На часі" У пошуках роботи. Зміни в законодавстві.

03.06.2022
Вбудована мініатюра для Безробіття під час війни: як стати на облік та отримувати допомогу

Наразі порядок отримання статусу безробітного спростили водночас з’явилися деякі умови щодо пошуку роботи, термінів отримання допомоги та розмірів виплат.

26.05.2022
Вбудована мініатюра для Працевлаштування вимушених переселенців: у фокусі уваги Запорізька область

Упродовж січня-квітня 2022 року близько 4 тисяч українців знайшли роботу в Запорізькій області за сприяння центрів зайнятості регіону. На початку травня на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 14,0 тис. безробітних. Така статистика розміщена на сайті Запорізької обласної військової адміністрації. Сьогодні у студії будемо говорити про працевлаштування переселенців, чи є для них вакансії та чи звертаються вони до Центрів зайнятості. У студії Ірина Дуднік — директорка Запорізького обласного центру зайнятості.

25.05.2022