Вбудована мініатюра для Освітній серіал «Кравчиня» на Дія.Освіта

Повна версія серіалу «Кравчиня» - за посиланням 

Професія кравчині є популярною на ринку праці. Дізнайтесь, як зробити перші кроки, який досвід і приладдя потрібні, щоб ця спеціальність почала приносити гроші.

Зробіть крок назустріч новим знанням, стібкам та сукням на Дія.Освіта!

11.06.2024
Вбудована мініатюра для НОВИЙ ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ: ЯК ОПАНУВАТИ ПРОФЕСІЮ ФАРМАЦЕВТА

Що входить в обов’язки фармацевта та як опанувати професію? Про це та інше в новому освітньому серіалі від Мінцифри. Він допоможе дізнатися більше про професію фармацевта тим, хто замислюється над вступом до профільного навчального закладу або бажає змінити траєкторію розвитку кар’єри. 

Впродовж 6 серій бізнес-тренер мережі аптек «АНЦ» Анастасія Кузьменко розкриє основні питання та деталі, пов’язані з роботою фармацевта, а саме:

11.06.2024
Вбудована мініатюра для В світі професій. Професія Взуттьовик

«Чи не найважливіші речі в житті - хороше ліжко і зручне взуття. Адже ми все життя проводимо або в ліжку, або у взутті» - сказав відомий сценарист МарсельАшар. Взуття змінює мову нашого тіла. Воно піднімає нас як фізично, так і емоційно. До Вашої уваги одна з найдавніших та найнеобхідніших професій - професія взуттьовика. За більш детальною інформацією щодо отримання професії звертайтеся до будь-якого центру зайнятості Запорізької області.

#ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

08.04.2024